Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W GMINIE FAJSŁAWICE ?

Utworzony przez Tadeusz, 6 października 2014 r. o 13:57
Sza , cicho sza czas na ciszę Jej oddech jest coraz bliżej Kończ, po co ten ciągły hałas Czy tylko krzykiem zdobywa się świat? O  nie ,  nie tak ! Sza, cicho sza czas ciszę.
    CISZA  WYBORCZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na forum Wójt został totalnie obnażony a przedstawionych merytorycznych zarzutów nit nawet nie starał się obronić. Zarzuty są więc prawdziwe co oznacza że rządy obecnego są złe i nieuczciwe. W świecie rzeczywistym niestety ale to co on wyprawia jest akceptowane przez szeroką grupę jego popleczników. Ludzi z nim powiązanych jest dużo , oni to zło akceptują i to jest dramat naszej gminy ale podobnie dzieje się w skali kraju. Jeśli dodamy do tego że w każdej komisji wyborczej wstawiony jest człowiek z tej sitwy to nie wygląda to ciekawie.
jeśli prawdą jest to, co napisałeś - to nie jest to dramat, a demokracja. wybieramy taką osobę, która nam odpowiada. każdy ma prawo wybrać każdego kandydata, który został legalnie zgłoszony i zarejestrowany. więc kilka postów wyżej jest rozstrzygnięcie - wybrany zostanie taki wójt, na jakiego Gmina zasługuje, ale i którego chce mieć. a to, że komuś ten wybór się nie spodoba - to też jest prawo demokracji ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Optymistyczne jest to że zło jest dostrzegane , są ludzie którzy o tym mówią a o zainteresowaniu mieszkańców świadczy licznik wejść na forum. Generalnie Wójt ma przyzwolenie na niegodne zachowanie i wszyscy wiemy o co chodzi a innemu kandydatowi wyciąga się sprawy rodzinne , które w porównaniu z Wójtowymi są klarowne , życiowe i uczciwe.Zwolennicy Wójta mówią wybierzmy lepsze zło. A czy jest lepsze zło? Jest dobra i jest zło wystarczy tylko sprawiedliwie ocenić.
bardzo dobrze to ująłeś. jest jedno zło - zło, które każdy z nas indywidualnie określa. nie oczekuje, że ktoś, tak jak Ty, zaakceptuje brak nieradzenie sobie w sprawach rodzinnych (co jakby nie było uderza w tak "powszechne" w gminie wartości chrześcijańskie), a akceptuje nadgorliwość w stosunku do bliskich (ironiczne ujęcie ewentualnego uprzywilejowywania rodziny własnej i znajomych), co jakby nie było wpisuje się w chrześcijańską miłość bliźniego i podstawową wartość, jaką jest znowu właśnie rodzina!!! wiem, nabijam się z ważnych spraw, ale trochę sprzeczność wyczułem w komentowanym poście - ale nie spodziewaj się, że ludzie będą woleli "uczciwego" gościa, który zostawił rodzinę od "nieuczciwego" gościa, który - jak każdy przeciętny człowiek - dba o rodzinę, a jeśli robiłby coś nielegalnie to ten, Twoim zdaniem, "bardziej uczciwy" radny=kontrkandydat przecież już dawno mógł coś w tej sprawie zrobić. a ogólnie wrzuciłbym na luz. to, czego się nasłuchamy przed wyborami i tak nijak się ma do tego, co potem wybrańcy będą robić. ja wybiorę ludzi, których znam i których cenię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
           Wójt jak poseł.   Przez cała kadencję w różnym towarzystwie / radnych, pracowników Urzędu / nasz Pan Wójt odbywał cykliczne wyjazdy na Ukrainę  i na Słowację. Ostatnia na Słowację odbyła się tydzień temu i pokazała  butę i arogancję tej władzy. Za turystyczne wyjazdy Pana Wójta opłacaliśmy My wszyscy jako podatnicy a oni dostawali jeszcze delegację na tzw.klinowanie . Biorąc przykład z kancelarii sejmu należałoby skontrolować rozliczenia wszystkich wyjazdów. Pikantne opowieści krążące po okolicy o tych wyjazdach mnie nie interesują i nie będę o tym pisał. Ogłoszę jedynie tak jak jeden z forumowiczów : za te wyjazdy , za gospodarowanie pieniędzmi Gminy i za arogancję władzy musi Pan odejść. Dziękujemy Panu
czyżbyś sugerował, że kontrkandydat wójta nie sprawdzał poprawności wyliczonych przez Ciebie postępowań? od czegoś był przecież radnym? Ty, a może on też w tym tkwił, czy może olewał stanowisko (i otrzymane w poprzednich wyborach głosy) ignorując to, co się za publiczne pieniądze Twoim zdaniem wydziewało i na przykład nic nie robił - żeby być tym czystszym w obecnych wyborach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On jak poseł i mandatu dobrowolnie nie odda. Gdyby miał honor to by nie kandydował za stare dzieje wyborcze zresztą.
nie wiem jak innym czytelnikom, ale mi przypomina się tutaj sławetne zdanie "Balcerowicz musi odejść". Balcerowicz, jako jeden z niewielu Ministrów Finansów, o których można napisać, że mieli j..ja, żeby coś zrobić dla naszej gospodarki. nie żebym zestawiał obok siebie obecnego wójta i p. Balcerowicza. chodzi mi tylko o to, że rozwalacie sobie klawiatury powtarzając slogan "obecny wójt musi odejść". lajkujcie gotowe już teksty - szybciej, łatwiej i mniej powtórzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
                      I  PO  CISZY     Robię to co się opłaca , więc planuję lepsze życie Mówię na czym mi zależy,nie robię tego skrycie Otwarcie mówię o tym co mi się nie podoba Bo nie sztuką jest problemy pod dywan schować Jeśli mówisz o mnie źle  tylko za plecami To nie masz odwagi skonfrontować się z faktami Ja pie...lę czyjeś żale , po prostu robię swoje Nie patrząc się za siebie wypuszczam nowy projekt Głowa zwniesiona ku górze i podązam w stronę swiatła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie załamuję rąk , nigdy się nie poddam Tu gdzie cały ten życia gnój wszystkich przytłacza W moich słowach płynie do ludzi motywacja Prosty przekaz żadna retoryczna maska Proza życia , nie kamery , światło, akcja Usiądź i płacz albo jak wariat śmiej się.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trać nadziei, gdy cel się oddala Nie trać nadziei , liczy się przecież wiara Nie trać nadziei , zawsze jest jakaś szansa Pamiętaj nadzieja umiera ostatnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są wyniki. Gramy dalej. Dziękuję uczestnikom dyskusji na forum i rozpoczynamy kampanię drugiej tury. Leila mnie wyprzedziła bo chciałem być pierwszy po ciszy wyborczej ale tak bywa nasz urzędujący też chciał być pierwszym. Przed dalszą kampanią w dzienniku wschodnim przypominamy w skrócie dlaczego nie chcemy rządów obecnego Wójta i liczymy na merytoryczne ustosunkowanie się do tych zarzutów w tej kampanii. Dotychczas na forum nikt nie wskazał sukcesów urzędującego Wójta ponieważ takich sukcesów w ostatniej kadencji nie było a  obecnego Wójta nie chcemy : - za 1694 miejsce w rankingu rozwoju gmin, -za okłamywanie swoich wyborców w sprawie  budowy wiatraków, -za sprzedanie budynku ośrodka zdrowia w Siedliskach / niegospodarność /, -za sprzedaż dworku w Fajsławicach / niegospodarność /, - za traktowanie ludzi niepoważnie przedstawiając nierealny program wyborczy bez żadnego konkretu tylko obiecanki cacanki / arogancja i uważanie ludzi za idiotów /, - za pozbycie się dworka w Siedliskach Pierwszych, - za likwidację Szkoły Podstawowej w Suchodołach i brak konkretów co dalej w tym budynku ma być / matactwo informacyjne /, - za pijaństwo w Gminie,   - za zadłużenie gminy, -za umorzenie podatków ludziom bogatym , -za likwidację Szkoły Podstawowej w Boniewie i utrudnianie działalności Szkole społecznej , -za niepublikowanie dokumentów, - za okłamywanie mieszkańców w sprawie zmian w planie zagospodarowanie przestrzennego, - za zatrudnianie w Urzędzie Gminy i jednostkach podległych rodziny, dzieci radnych , znajomych i innych, -za wielokrotne niegodne reprezentowanie gminy na zewnątrz i wewnątrz, -za arogancję władzy,-za lekceważenie ludzi, -za sprzedaż lokali w Agronomówce za 10% wartości / niegospodarność /, -za wyjazdu turystyczne i handlowe na Ukrainę i Słowację / arogancja , niegospodarność /  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są wyniki. Gramy dalej. Dziękuję uczestnikom dyskusji na forum i rozpoczynamy kampanię drugiej tury. Leila mnie wyprzedziła bo chciałem być pierwszy po ciszy wyborczej ale tak bywa nasz urzędujący też chciał być pierwszym. Przed dalszą kampanią w dzienniku wschodnim przypominamy w skrócie dlaczego nie chcemy rządów obecnego Wójta i liczymy na merytoryczne ustosunkowanie się do tych zarzutów w tej kampanii. Dotychczas na forum nikt nie wskazał sukcesów urzędującego Wójta ponieważ takich sukcesów w ostatniej kadencji nie było a  obecnego Wójta nie chcemy : - za 1694 miejsce w rankingu rozwoju gmin, -za okłamywanie swoich wyborców w sprawie  budowy wiatraków, -za sprzedanie budynku ośrodka zdrowia w Siedliskach / niegospodarność /, -za sprzedaż dworku w Fajsławicach / niegospodarność /, - za traktowanie ludzi niepoważnie przedstawiając nierealny program wyborczy bez żadnego konkretu tylko obiecanki cacanki / arogancja i uważanie ludzi za idiotów /, - za pozbycie się dworka w Siedliskach Pierwszych, - za likwidację Szkoły Podstawowej w Suchodołach i brak konkretów co dalej w tym budynku ma być / matactwo informacyjne /, - za pijaństwo w Gminie,   - za zadłużenie gminy, -za umorzenie podatków ludziom bogatym , -za likwidację Szkoły Podstawowej w Boniewie i utrudnianie działalności Szkole społecznej , -za niepublikowanie dokumentów, - za okłamywanie mieszkańców w sprawie zmian w planie zagospodarowanie przestrzennego, - za zatrudnianie w Urzędzie Gminy i jednostkach podległych rodziny, dzieci radnych , znajomych i innych, -za wielokrotne niegodne reprezentowanie gminy na zewnątrz i wewnątrz, -za arogancję władzy,-za lekceważenie ludzi, -za sprzedaż lokali w Agronomówce za 10% wartości / niegospodarność /, -za wyjazdu turystyczne i handlowe na Ukrainę i Słowację / arogancja , niegospodarność /
zabawa się robi ciekawsza, bo to, co sugerujesz Tadeuszu dotyczy obydwu kandydatów, którzy dostali się do II tury ;) . w końcu obydwaj byli "przy władzy". a więc znowu będzi ten "bardziej gorszy" i ten "mniej gorszy"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ogłoszeniu przeze mnie ciszy wyborczej około 2 godziny przed ciszą ogólnopolską odczytaliśmy już Pani/a  podobne wypowiedzi wypowiedzi . Wszystkie one sprowadzają się do oceny , która / czyja / moralność jest lepsza czy urzędującego Wójta czy kandydującego na Wójta Radka. Myślę , że wyborcy ocenią ten problem samodzielnie i nie trzeba ich przekonywać które zło jest lepsze. Podobnie też wyborcy ocenią sami czy władza Wójta Chruściela i władza Radnego Idzika były taką samą władzą . Sugerowanie , że obydwaj uczestniczyli w równorzędnej władzy jest delikatnie mówiąc nieuczciwe. My mamy wybrać dobrego Wójta a nie wybrać "lepsze zło" bo zło jakie by nie było nigdy nie jest dobre. Wyborczy chcą zmiany i w tej sytuacji  ustalą  czy zmianą będzie wybór Chruściela  czy zmianą będzie wybór Idzika.Poczekajmy na dyskusję merytoryczną na razie grają emocje,prześpijmy się i porozmawiajmy o konkretach ale spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojna jest wszędzie - uwierz mi. Nikt nie jest neutralny. Każdy tworzy wojnę - uwierz mi. Bez widzów. Wybierz prawdziwe życie lub życie w iluzji. Wybierz przyszłość. Nie ma czasu do stracenia - uwierz mi. Spójrz w prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Urzędzie Gminy panował dzisiaj nastrój zadowolenia i radości. Wójt jest pewny wygranej za dwa tygodnie i nie planuje dodatkowej mobilizacji swoich ludzi.Jego urzędnicy w zasadzie przyjęli wyniki z zadowoleniem tak jakby  spodziewali się nawet lepszego wyniku u Radka Idzika i cieszą się , że ten wynik oznacza rozstrzygnięcie . Może korki szampana nie strzelały , ale nie dałabym głowy czy radosna atmosfera to tylko efekt wyniku wyborczego bo kawa czy herbata tak nie działa.W Urzędzie dało się słyszeć , że za dwa tygodnie nic się nie zmieni i dobrze jest nie trza psuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Urzędzie Gminy panował dzisiaj nastrój zadowolenia i radości. Wójt jest pewny wygranej za dwa tygodnie i nie planuje dodatkowej mobilizacji swoich ludzi.Jego urzędnicy w zasadzie przyjęli wyniki z zadowoleniem tak jakby  spodziewali się nawet lepszego wyniku u Radka Idzika i cieszą się , że ten wynik oznacza rozstrzygnięcie . Może korki szampana nie strzelały , ale nie dałabym głowy czy radosna atmosfera to tylko efekt wyniku wyborczego bo kawa czy herbata tak nie działa.W Urzędzie dało się słyszeć , że za dwa tygodnie nic się nie zmieni i dobrze jest nie trza psuć.
Będzie,będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie Znów przetańczymy razem całą noc. Łopa! Hej !   Muzyka , przyjaźń , radość , śmiech Życie łatwiejsze staje się. Przynieście dla mnie wina dzban , Potem ruszamy razem w tan. Łopa! Hej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gminie Fajsławice kampania wyborcza rozpoczęła się na całego i tym razem zapowiada się ciekawa rywalizacja.Potrzebna jest niewątpliwie nowa jakość oraz zmiana pokoleniowa we władzach i dobrze że większość tak rozumuje.Młodzi kandydaci pokazują , że wiedzą co chcą i o co im chodzi a konkretnie nie chcą stagnacji tylko nowoczesności, przyśpieszenia i nowoczesnego działania.Jak tak dalej pójdzie to nowa rada będzie faktycznie nową a nowy Wójt Gminy będzie faktycznie nowym.
Zastanawiające bo w gminach sąsiednich wójt Fajsławic cieszy się nieposzlakowaną opinią, a większość mieszkańców właśnie jego przedstawia jako przykład dobrego gospodarza. Czyżby po raz kolejny "cudze chwalicie, swego nie znacie"? Pozdrawiam. Sąsiadka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie,będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie Znów przetańczymy razem całą noc. Łopa! Hej !   Muzyka , przyjaźń , radość , śmiech Życie łatwiejsze staje się. Przynieście dla mnie wina dzban , Potem ruszamy razem w tan. Łopa! Hej!
Droga Leilo czy nie myślałaś o wstąpieniu do PiS? Myślę, że dogadałabyś się z Macierewiczem :D Widzę, że tworzenie teorii spiskowych i podburzanie ludu to Twoja specjalność. Pewnie masz w gminie swoich ludzi  :ph34r:  i stąd te rzetelne informacje... ale ja osobiście wolę te Twoje zabawne insynuacje niż tą tandetną poezję, którą nas raczysz :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na forum Wójt został totalnie obnażony a przedstawionych merytorycznych zarzutów nit nawet nie starał się obronić. Zarzuty są więc prawdziwe co oznacza że rządy obecnego są złe i nieuczciwe. W świecie rzeczywistym niestety ale to co on wyprawia jest akceptowane przez szeroką grupę jego popleczników. Ludzi z nim powiązanych jest dużo , oni to zło akceptują i to jest dramat naszej gminy ale podobnie dzieje się w skali kraju. Jeśli dodamy do tego że w każdej komisji wyborczej wstawiony jest człowiek z tej sitwy to nie wygląda to ciekawie.
Marku, ależ oczywiście "w każdej komisji wyborczej wstawiony jest człowiek z tej sitwy". W dodatku w świetle obowiązującego prawa :excl: § 2. W skład obwodowej komisji wyborczej powołuje się: 1) od 6 do 8 osób spośród kandydatów zgłoszonych przez pełnomocników wyborczych lub upoważnione przez nich osoby;2) jedną osobę wskazaną przez wójta spośród pracowników samorządowych gminy lub gminnych jednostek organizacyjnych.   Moja misja na przyszłość: ciemny lud oświecać ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja liczę jednak na to, że obecny wójt zostanie. Nie patrzę władzy na ręce przez mikroskop tak jak to robią "niezależne media" z serwisu informacyjnego fajsławice24 lecz przez pryzmat własnych doświadczeń i nie dam sie ogłupiać. Nasza gmina naprawdę ma się czym chwalić jednak nasz drogi redaktor naczelny skupia się głównie na negatywach i niepowodzeniach wójta chocby miał je wykopać spod ziemi. Ale cóż... są tacy, którzy skupiają się na dążeniu do własnego sukcesu i są też tacy, dla których największą satysfakcją jest niszczenie sukcesu innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem sobie prawdą , fałszem i zagadką też.... jestem, jestem wszystkim , nawet Bogiem tylko sobą być, sobą być nie mogę ..
Leila tak wszystkim doradza a sama nie wie, że powinna zmienić lekarza rodzinnego na psychiatrę -_-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obudzili się poleceniu TCH. Szkoda tylko że niż są w stanie zdemontować żadnego zarzutu postawionego obecnemu wójtowi a jak go próbują zachwalać to piszą jedynie że gdzie indziej jest gorzej. Nie podając żadnych dowodów na swoje teorie. Tu klakierzy nie macie czego szukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...